Turnus
Wakacje z Medytacją

Terminy

29 czerwca – 6 Lipca 2024 

KOSZT:

Cena za pobyt: 2 200 zł
w przypadku rezerwacji miejsca przed 30 kwietnia

– cena wynosi 1 900 zł

studenci, emeryci, renciści mają zniżkę 1900 zł

 

Aby dokonać rezerwacji wyślij do nas maila z prośbą o rezerwację ,

po potwierdzeniu dostępności,

wpłać 425 zł. zaliczki.

anandarezerwacje@gmail.com

 

 

Medytacja Na Wakacjach –  Relaks Na Całego

Skorzystaj ze sprawdzonych przez czas i miliony osób na całym świecie technik jogi i medytacji. Rozciągnij i wzmocnij swoje ciało, uelastycznij kręgosłup. Osiągnij głęboką relaksację, dystans do stresujących sytuacji. Poznaj tajniki kuchni wegetariańskiej i wegańskiej.

Tydzień z jogą i medytacją? Wspaniały czas! Nigdy nie próbowałeś? Nie szkodzi! Nasze Wakacje z Medytacją są łagodnym wprowadzeniem w harmonijny świat mistrzów jogi. A ponadto letni, urlopowy czas jest wspaniałą okazją do rozpoczęcia nauki medytacji.

Ośrodek Ananda

Władysławowo – Chłapowo 

DLACZEGO WAKACJE Z MEDYTACJĄ?

 

Medytacja oczyszcza i uspokaja umysł. Pozwala osiągnąć wewnętrzną stabilność, harmonię i dystans w stosunku do stresujących sytuacji czy traumatycznych zdarzeń. Szybko redukuje napięcie i uczucie niepokoju. Stopniowo prowadzi do pełnej samorealizacji, czyli doświadczenia swojej duchowej, doskonałej natury. Medytacja buduje wewnętrzną platformę, na której można oprzeć się w trudnych sytuacjach.
Praktykowana dwa razy dziennie sprawi, iż po tygodniu można doświadczyć wewnętrznego odświeżenia, wypełnienia i satysfakcję, pewien „smak”, którego nie są w stanie dostarczyć nam żadne inne aktywności.

Poranne zajęcia z medytacją wspierane są przez ćwiczenia jogi dla osób początkujących. Ćwiczenia te rozciągają ciało, regulują pracę narządów wewnętrznych, wzmacniają i regenerują. Uwalniają napięcie skumulowane w mięśniach, przez co pomagają w odstresowaniu się. Regularne ćwiczenia wyciszają wciąż żądające nowych doznań zmysły, co jest bardzo pomocne w osiągnięciu wewnętrznego spokoju. Ćwiczyć będziemy także mięśnie twarzy. Specjalne warsztaty „twarzowej jogi” połączonej z nauką automasażu naturalną aromatyczną oliwką usuną wszystkie napięcia i szary koloryt skóry.

Podczas naszych turnusów oferujemy wegetariańskie wyżywienie, co pozwala odpocząć układowi pokarmowemu od trudów trawienia mięsa i jego przetworów. Ten zdrowy, lekki, energetyczny i miły dla oka styl odżywiania zaskakuje różnorodnością form i smaków. Proponujemy także warsztaty wegetariańskiego i wegańskiego gotowania. Pokażemy super fajne przepisy, z których można będzie skomponować smaczną i zdrową ucztę na każdą okazję.

  Na turnusie doświadczysz treningu w grupie oraz indywidualnych sesji.

  Medytacja na Wakacjach to projekt, który optymalnie pozwala na doświadczenie korzyści płynących ze starożytnych technik jogi i medytacji.

  Joga wzmacnia i rozciąga ciało, poprawia funkcjonowanie układu nerwowego i hormonalnego, oczyszcza z toksyn i aktywizuje organy wewnętrzne, buduje poczucie psychofizycznej równowagi.

  Medytacja oczyszcza i uspokaja umysł, uwalnia od stresu i negatywnych stanów emocjonalnych, korzystnie wpływa na zdrowie fizyczne. Stopniowo prowadzi do osiągnięcia pełnej samorealizacji, poczucia wewnętrznego wypełnienia i satysfakcji.

  O całość Wakacji dbają certyfikowani instruktorzy jogi i medytacji ze Szkoły Medytacji i Samorealizacji.

  Wyżywienie

  Śniadania i obiadokolacje w zbilansowanej zdrowej diecie:

   

  Kuchnia wegetariańsko/wegańska odciąża układ trawienny, szczególnie wątrobę i nerki. Obniża poziom cholesterolu, odkwasza organizm. Poprawia nastrój.

  Każdy dzień będziemy kończyć sesją lekkiej jogi, medytacją w śpiewie, odrobiną jogicznych mądrości i słodkim deserem na dobranoc.

  Nie zabraknie ogniska i pieczonych ziemniaczków :)

  Magdalena Mola

  Instruktor jogi, nauczyciel medytacji, autorka książki „Medytacja łatwiejsza niż myślisz”

  Inicjatorka projektu Yoga Life Style

  Rezerwacja:

  Aby dokonać rezerwacji napisz do nas. Potwierdzimy mailem dostępność miejsc. Następnie na podany numer konta w zakładce kontakt prosimy o dokonanie 425 zł. zaliczki, która gwarantuje pełną rezerwację. W tytule wpłaty prosimy umieścić nazwisko i dopisek wzmed.lip
  Numer konta :  Szkoła Medytacji i Samorealizacji ul.Kormoranow 12 Mysłowice 41-400 BNP Paribas Bank 85160010551845729880000001

   

  Uwagi:

  Turnus rozpoczynamy o godzinie 16.00 w dniu przyjazdu – zakwaterowanie i obiad.
  Zakwaterowanie w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienkami.
  Dopłata w przypadku korzystania z łóżka nefrytowego,SPA, masaży i wyjścia na basen.
  Na terenie ośrodka obowiązuje zakaz palenia tytoniu.
  Parking, wi-fi, zajęcia, zdrowe powietrze, oraz wspaniała atmosfera bezpłatnie .

  Jesteś Zainteresowany Pobytem w Naszym Ośrodku?